Finanční účetní

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu finančního oddělení.

Náplň práce:

  • Účtování tuzemských a zahraničních přijatých faktur.
  • Správa dodavatelského saldokonta.
  • Účtování a kontrola účtovaných transakcí v rámci spravované agendy.
  • Měsíční odsouhlasení konečného zůstatku na svěřených účtech.
  • Příprava podkladů pro účetní závěrku a audit.

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou.
  • Zkušenost na pozici účetní minimálně 3 roky.
  • Základní znalost anglického jazyka.
  • Znalost práce s aplikacemi Windows.
  • Zkušenost s programem SAP výhodou.
  • Hledáme pečlivého člověka.

Co můžeme nabídnout?

  • Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků v dynamickém týmu.
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti s každoročním růstem produkce.
  • Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci.
  • Silné zaměření na osobní rozvoj.
  • Pravidelné akce pro zaměstnance.

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Svozové autobusy

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!