HR Marketing Specialista

Baví tě sociální sítě, chceš sdílet příběhy z naší firmy s ostatními, cheš pomoct budovat brand, věnovat se externí komunikaci? Máš zkušenosti s personálním online marketingem. Máš rád nové technologie v komunikaci. Zajímají tě spolupráce se studenty. Pak se můžeš stát naším kolegou/kolegyní.

Náplň práce
  • Vést aktivity v oblasti lokálního HR marketingu pro oba závody v ČR.
  • Vytvořit platformy pro spolupráci se studenty s cílem přilákat mladé talenty již během studia. Vytvořit program rozvoje absolventů. Zapojit naše místní odborníky a lídry aby prezentovali naši společnost na školách, ukázat mladým studentům novinky z výrobní firmy.
  • Starat se o náborový web.
  • Nastavit systém sdílení inforrmací o firmě v rámci korporace.
  • Podporovat náborové aktivity prostřednictvím sociálních médií. Znalost nástrojů PPC SEO. Vzdělávat naše kolegy ve využívání online/sociální komunikace
  • Nastavení KPIs pro efektivní vyhodnocování aktivit v oblasti HR marketingu

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně v HR, marketingu nebo ekonomii).
  • Praxe v hlavních aktivitách v HR marketingu a externí komunikaci ve výrobní/náborové agentuře.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti

Co můžeme nabídnout?

  • Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků v mladém a dynamickém týmu.
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti s každoročním růstem produkce.
  • Prostor pro inovativní myšlenky a jejich realizaci.
  • Silné zaměření na osobní rozvoj.
  • Pravidelné akce pro zaměstnance.

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!