Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Svozové autobusy

Příspěvek na penzijní připojištění

Mzdová účetní

Náplň práce:

•samostatné vedení mzdové evidence pro stanovený okruh zaměstnanců

•výpočet mezd zaměstnanců a spolupráce na měsíční mzdové závěrce

•příprava podkladů pro odvod pojistného, daní a dalších srážek

•zajištění podkladů pro výplatu dávek NP pro OSSZ

•komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, ÚP apod.)

•zpracování ročního zúčtování daní z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců

•vydávání potvrzení zaměstnancům

•příprava podkladů na základě zákonných vyžádání (soudy, exekuce, apod.)

•úzká spolupráce s personálním oddělením

Požadujeme:

•SŠ vzdělání ekonomického směru

•praxi na pozici mzdová účetní

•orientaci v pracovně-právní legislativě i v souvisejících účetních a daňových zákonech

•odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

•zajímavou a odpovědnou práci v uživatelsky příjemném prostředí programu RON

•dobré mzdové ohodnocení

•vzdělávání a odborný růst

•zaměstnanecké výhody, systém benefitů (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění)

•příjemné pracovní prostředí

•nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu:

kariera.hradec@teleflex.com

Více informací na telefonním čísle 495 759 108.

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!