Procesní inženýr

                                                  Zaměření na neustálé zlepšování procesů

Náplň práce:

Účast na projektech za účelem zvyšování produktivity a efektivity výrobního procesu. Zavádění a optimalizace postupů pro optimalizaci výrobních toků a snižování nákladovosti.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • Pro SŠ min. 3 roky praxe nejlépe v technickém oboru, VŠ vhodné i pro absolventy
  • Znalost nástrojů pro zlepšování a optimalizaci výroby
  • Zkušenost s praktickým používáním a uplatnění LEAN technik
  • Komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničními kolegy písemnou i ústní formou)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost práce v medical / pharma odvětví, znalost ISO 13485 nebo automotive standardů výhodou

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní
  • Dotované závodní stravování s příspěvkem 55 % z ceny jídla
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 %
  • Po zkušební době věrnostní program Cafeterie 3 600 Kč/rok
  • Zvýhodněný telefonní tarif, každoroční navyšování mzdy
  • Firemní akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Dětský den, Akce 400

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!