Procesní inženýr

Náplň práce:

Technická podpora výroby

Zlepšování a optimalizace stávajících procesů

Zavádění a validace nových technologií, strojů a nástrojů

Příprava potřebné dokumentace/technické dokumentace, reporting

Požadujeme:

Min. SŠ s maturitou - technické/chemicko-technologické zaměření podmínkou

3 roky praxe v oboru strojařiny nebo chemie (ideálně zkušenosti s povlakováním /povlaky)

Komunikativní znalost anglického jazyka

Znalost práce na PC (MS Office)

Co nabízíme?

Týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní

Dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel s příspěvkem 55 % z ceny jídla

Po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 %

Po zkušební době věrnostní program Cafeterie až 3 600 Kč/rok

Zvýhodněný telefonní tarif, každoroční navyšování mzdy

Firemní akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Dětský den, Akce 400

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!