QS Lead

oddělení kvality

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality a chcete se podílet na výrobě lékařské techniky?

Přidejte se a přispějte s námi k záchraně lidských životů!

Náplň práce

  • Koordinace a řízení činností spadajících do řízení kvality ve výrobním závodě
  •  Vedení a rozvoj podřízených zaměstnanců
  • Plánování, vytváření, zavádění a zlepšování procesů a dokumentů kvality ve shodě s nadřazenými dokumenty a legislativou
  • Zajištění a podpora zvyšování povědomí o platných předpisech a požadavcích systému managementu kvality napříč organizací
  • Řízení projektů a koordinace činnosti v rámci svěřeného úkolu
  • Revize procesů systému řízení kvality z pohledu efektivity/funkčnosti předpisů a následná doporučení

Jaký byste měl/-a být?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Výhodou je zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Orientovaný na porozumění, vysvětlení předpisů a ne pouze jejich citování
  •  Umět systémově a komplexně přemýšlet
  • Komunikativní s proaktivním a flexibilním přístupem

Na co se u nás můžete těšit?

  • Velmi zajímavou mzdu (ale musíte nás přesvědčit, že opravdu umíte a máte nám co nabídnout)
  • Přátelský kolektiv, který nezkazí žádnou zábavu a táhne za jeden provaz
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní
  • Možnost občas pracovat z domova po vzájemné dohodě
  • Dotované závodní stravování s příspěvkem 55 % z ceny jídla
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 %
  • Věrnostní program a benefitní systém na volnočasové aktivity Zvýhodněné telefonní tarify
  • Každoroční revize mezd a jejich navyšování
  • Firemní akce pro zaměstnance - Teambuildingové akce, Letní párty, Vánoční večírek

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Svozové autobusy

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!