SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň:

  • Aktualizace dokumentů v dodavatelských složkách dle současných požadavků
  • Vyvářet, koordinovat a komunikovat s dodavatelem tzv. Supplier Quality Agreement (vymezení odpovědností)
  • Podpora aktivit v rámci oddělení

Požadujeme:

  • VŠ technického směru - výhodou ale se šikovným středoškolákem se také rádi potkáme
  • Týmový, komunikativní hráč s tahem na branku
  • Dobré organizační schopnosti a zvládání multi-taskingu
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Znalost ISO 13485: 2016 výhodou
  • AJ - B2 podmínkou

Nabízíme:

  • Smysluplná práce v oboru výroby lékařských prostředků
  • Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc, nad rámec zákona tj. 25 dní
  • Dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel, Gurmánské akce v průběhu roku
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  •  Věrnostní program Cafeterie 6000 Kč/rok
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Firemní akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Dětský den
  • Smlouva na 1 rok

Naše benefity

Týden dovolené navíc

Dotované závodní stravování

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Dejte nám vědět!